Jola Balcerzak

Jola Balcerzak. Na co dzień instruktor Krav Maga oraz mama Kajtka, realizująca wszystkie swoje pasje razem z synem. Osoba o niespożytej energii, mimo młodego wieku mająca bogate doświadczenie zawodowe i choć niewiele osób o tym wie, pracowała z gwiazdami znanymi z pierwszych stron gazet ucząc ich procedur bezpieczeństwa i samoobrony Krav Maga. Aktualnie spełnia się również jako instruktor fitness.

 

Współtwórca systemu aeroFITfights, prowadzi niebanalne zajęcia łączące fitness i samoobronę. Prowadzi również zajęcia Jogi przy dźwiękach gongów,  tybetańskich mis, dzwonkach zafira i koshi oraz tingsha. Ma na swoim koncie szereg kwalifikacji, najważniejsze z nich to: instruktor Krav Maga w federacji KMG z międzynarodowymi, izraelskimi uprawnieniami, instruktor dyscypliny sportu kick boxing, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności samoobrona; instruktor Fitness-nowoczesne formy gimnastyki, instruktor Fitness- ćwiczenia siłowe, instruktor pływania i ratownik WOPR. Posiada również uprawnienia trenera personalnego. Na tym nie przestaje i cały czas szkoli się w różnych dziedzinach w Polsce i na świecie.

 

Szereg pasji i podejmowanych przez nią działań może być świadectwem aktywnego, zdrowego trybu życia. Jej postawa pokazuje jak praca zawodowa wiąże się pasją, okazuje się, że dobrze wybrany zawód to szczęśliwe życie, bo według powiedzenia, Człowiek który robi, to co lubi, nigdy nie pracuje, wiec fajnie jest utrzymywać się z pasji.