Róża Kaszewska

Cześć jestem Róża,
W kilku zdaniach przybliżę Ci moja postać zanim spotkamy się na sali.

Od ponad dwóch lat jestem czynnym instruktorem Krav Maga w federacji Krav Maga Global o wysokim, zaawansowanym stopniu G5. Obecnie przygotowuje się do pierwszego mistrzowskiego pasa – stopnia E1. Swoje umiejętności Krav Maga na codzień szlifuje pod okiem Tito – trenera Krav Maga, Experta 3 o ponad 22 letnim doświadczeniu. Sama trenuje Krav Maga od 7 lat i zaczynałam mając 14 lat w grupie młodzieżowej. Dbając o mój warsztat Krav Mag jako student i instruktor każdego roku odwiedzam Izrael, gdzie w siedzibie głównej KMG pod okiem Mastera Eyala Yanilova oraz Mastera Zeeva Cohena trenuje i przygotowuje się do zdobywania kolejnych stopni. Biorę udział również w licznych updatach instruktorskich oraz obozach i warsztatach prowadzonych przez ludzi z całego świata.

Najlepiej czuje się prowadząc zajęcia z dziećmi i kobietami, co nie przeszkadza mi w prowadzeniu grup mieszanych i starciach z dwa razy większymi mężczyznami. Krav Maga nie jest moją jedyną miłością – jestem zakochana w różnorodnych aktywnościach, jestem torpedą wciąż będącą w ruchu i żadna przeszkoda nie jest w stanie mnie zatrzymać. Uwielbiam dobry wycisk, taniec i świetną muzykę dlatego zostałam instruktorem aeroFITfights, nowoczesnego systemu fitnessowego, stworzonego z myślą o kobietach . Spełniam się prowadząc zajęcia w grupach o tym właśnie charakterze.

Od wielu lat jestem związana ze stowarzyszeniem Akademia Inicjatyw Młodzieżowych, gdzie działam jako wolontariusz i animator w zajęciach dla dzieci i młodzieży, prowadzę również szereg eventów i projektów, również w szkołach. To właśnie Akademia pomogła mi odnaleźć moje pasje jakimi są teatr, taniec, śpiew i śpiewam w swoim zespole “Róża i Burza” Spełniam marzenia, bo same się nigdy nie spełnia dlatego w wieku 18 lat zdobyłam najwyższy szczyt Alp – Mont Blanc,bo kocham wędrówki, wspinaczkę, góry i swoja własna głowę w chmurach. Ładuje się szczęściem i to ono daje mi kopa do dalszego działania!